Flet shoku i ngushtë i Naser Zyberit: E manipuloi Ali Ahmeti në mënyrë tinëzare! (Video)

Edhe shokët e afërt distancohen nga Naser Zyberi, shkaku i afrimit të tij me BDI-në

BDI dhe Naser Zyberi duken një “koalicion” mjaft i panatyrshëm, duke pasur parasysh qëndrimet e vetëm para një jave të Zyberit. Një pjesë e madhe e opinionit po shprehin habi, ndër ta edhe ish – bashkëpartiaku i ngushtë i Ziberit në PPD, Ismet Ramadani.

Për më tepër shikoni deklaratën e plotë të Ramadanit:

Loading...