A xhelozon Sin Boy për Rinën? Flet reperi

Rina Balaj dhe Sin Boy ishin mysafir në emisionin festiv të “Mirage”, shkruan lajmi.net.

Çifti kanë rrëfyer detaje nga lidhja e tyre, që prej takimit të parë deri tek planet që kanë për martesën.

Po ashtu, ata u pyeten edhe se a janë xheloz për njëri-tjetrin, me këtë rast dhanë përgjigje interesante.

Ndiqeni videon e mëopshtme ku gjendet intervista e plotë e Rinës me Sin Boy dhe mësoni se çfarë thanë ata.