A ka kush që e ndal Dafinën? Këngëtarja po vjen me bashkëpunim edhe me Elgit Dodën

Dafina Zeqiri vazhdon të mbetet më e pëlqyera e publikut.

Këngëtarja vazhdon të sjellë vetëm hite për fansat e saj, shkruan lajmi.net.

Së fundi është përfolur se super-këngëtarja po vjen me bashkëpunim me Ghetto Geasyn.

Por jo vetëm, ajo po vjen me një bashkëpunim edhe me një tjetër artistë.

Bëhet fjalë për producentin dhe këngëtarin nga Shqipëria, Elgid Doda.

Se do të ketë një projekt mes tyre, e ka konfirmuar vet këngëtarja përmes rrjetit social TikTok, duke publikuar një video së bashku./Lajmi.net/