A ka frikë nga qentë Afrona?

Afrona Dika karakterizohet me një bukuri unike dhe sharm që e dallon nga të tjerat.

Kështu modelja e këndshmë arriti të fitoj zemrat e njerëzve të cilët e duan dhe ndjekin aktivitetet e saj, shkruan “Kosovarja”.

Nga adhurues të shumtë zemren e saj e fitoj këngëtari i njohur Blero, me të cilin tashmë është e martuar.

Veç dasmës madhështore në të cilën mori vëmendje, Afrona komentohet edhe secilën paraqitje.

Ajo së fundi ka ndarë një imazh më ndryshe se të tjerat.

Në këtë fotografi Afrona na tregon se nuk ka frikë nga qentë, madje duket se i don shumë, duke qenë shfaqet pranë njërit në foto. Shikojeni!/Kosovarja/