‘A jemi çift?’, Enxhi pyet Dagz-in brenda xhakuzit

Ata do të duhet të shkojnë në dyshe aty brenda, shkruan lajmi.net.

 

Radha i erdhi edhe Einxhelit dhe Dagz-it. Ata kanë kaluar momente shumë intime brenda xhakuzit.

Në një moment pas shumë puthjeve dhe ledhatimeve, Einxheli e pyet Dagz-in: A jemi çift”

Dagz-i e tërhoqi atë ta puthje dhe i tha se do të ishte apsurde të mos ishin bashk.

Einxhel është ‘çliruar’ ditëve të fundit dhe të dy së bashku po e shijojnë marrëdhënien e tyre./Lajmi.net/