A është kjo shtëpia e Remzie Osmanit?

Këngëtarja e mirënjohur shqiptare, Remzie Osmani, vazhdon të jetë e komentuar në mediat rozë.

Sukseset e saj në muzikë, jeta private janë në interes të publikut. Këngëtarja tani po qëndron aktive në rrjete sociale dhe së fundmi e ka publikuar një foto në të cilën duket tejet elegante.

Duket se imazhi është realizuar në ambientet e shtëpisë së saj.