A e keni parë ndryshimin e radhës të Alberije Hadergjonajt?

Ndonëse është 44 vjeçare Alberije Hadergjonaj nuk meriton të quhet kaq.

Pamja e saj jep përshtypje krejt tjetër, shkruan “Kosovarja”.

Megjithëse ka ndërhyrje të shumta ajo ndihet në formë dhe mahnitë me linjat joshëse.

Imazhet e saj janë gjithmonë të ‘zjarrta’ dhe marrin vëmendje të madhe. Ajo hyn në listen e femrave më me stil.

Alberija provon çdo herë të duket unike dhe ia del gjithmonë të realizoj synimet.

Ajo së fundi ka bërë një ndryshim që e bën të duket këndshëm.

Balluket në fytyrë i shkojnë mjaftë mirë asaj, e që për ndjekësit ka ndarë një video që tregon pamjen e saj të re./Kosovarja/