100 ditët e qeverisjes – ASH do të japë llogari

Aleanca për Shqiptarët ka paraljmëruar për nesër një raport ku do të japë llogari për punët e kryera nga funksionarët e saj gjatë këtyre 100 ditëve të para të qeverisjes në pushtetin qendror, përcjell KlanM.

Kjo bëhet e ditur nga shërbimet partiake të cilët njoftojnë se ngjarja do të zhvillohet prej orës 11.

“Kryetari i Aleancës për Shqiptarët, i shoqëruar nga funksionarët qeveritarë, do të mbajë konferencë për media ku do të shpalos punën dhe të arriturat gjatë njëqind ditëshit të qeverisjes së kuadrove të ASh-së”, thuhet në njoftimin e ASH-së./KlanMacedonia