​Toka dridhet sërish, ndihet tjetër lëkundje në Shqipëri

Një tërmet me magnitudë 3.1 është ndjerë në jugperëndim të Lezhës.

Tërmeti është regjistruar rreth orës 15:45, transmeton Top Channel.

Tërmeti është regjistruar 49 km në veri-perëndim të Tiranës dhe 25 km në jug-perëndim të Lezhës.

Nuk raportohet për të lënduar apo dëme.