Zhvishet Emily Ratajkowski, mban me duar gjoksin

Emily Ratajkowski është nga emrat më të lakuar në shoubizin ndërkombëtar, kjo për arsye se modelja është mjaft provokuese në postimet e saj, shkruan lajmi.net.

Së fundmi ajo ka publikuar një sëri imazhesh në llogarinë e saj në Instagram, ku kësaj radhe ka provokuar me gjoksin e saj bombastike, ajo është shfaqur gjysmë e zhveshur teksa me duar mbante gjinjtë.

Emily është mjaft e ndjekur në rrjete sociale ajo ka mbi 24 milionë ndjekës në Instagram, dhe këto postime nga ajo bëjnë bujë në media. /Lajmi.net/