Vdes nga sulmi në zemër veterani i UÇK-së

Sot ka ndërruar jetë, veterani i Ushtrisë Çlirimtare e Kosovës, Nehat Shala.

Lajmin e ka dhënë kryetari i komunës së Drenasit, Ramiz Lladrovci.

Lladrovci tha se Shala ishte  dashur, i sinqertë dhe shumë i vendosur për bindjet e veta, duke dëshmuar kulturë e disiplinë në punë edhe sa ishte pjesë e administratës në Komunën e Drenasit.

Postimi i plotë: