U filmua duke prekur të pasmet e një femre, reagon Getinjo

Getinjo ka reaguar pas videos ku shihet duke prekur të pasmet e një femre.

Këto ditë, në medie qarkulloi një video në rrjete sociale dhe medie, ku reperi Getinjo shihej duke rrahur të pasmet e një femre në skenë, shkruan lajmi.net.

Pas kësaj, ai ka reaguar me shaka përmes disa videove në InstaStory.

“WOWWWW!!! GETINJO PREK TE PASMET E NJE FEMRE NE SKENE WOWWWWW. Une mbaj unaza n’gisht edhe hmm mdoket ka pas magnet eh mka shku dora direkt. Me vjen keq, në rregulll”, ka shkruar ai.

Ndërsa, në një tjetër imazh ai me shaka publikoi mjaltë me mbishkrimin “Mjalte mos me prek b*th n’skene. 3 her n’dite nga nje luge”.

Loading...