Tolga uron në shqip Fitër Bajramin me një foto krah Almedës

Besimtarët myslimanë me këtë datë festojnë Fitër Bajramin, festë e cila kësaj radhe i gjeti në distancë nga të afërmit e tyre.

Aktori turk, Tolgahan Sayisman, i cili është i martuar me bukuroshen shqiptare Almeda Abazi, uroi festën me një foto pranë gruas.

“Gëzuar Bajramin te gjithëve! ❤️”, ka shkruar ai sipër fotografisë, ku të dy duken elegantë krah njëri-tjetrit.

Për ndryshe, Almeda dhe Tolgahan janë prindër të një djali, të cilin e pagëzuan Efehan.