Tjetër tërmet me magnitudë 3.4 në Shqipëri

Një tjetër tërmet ka rënë gjatë natës në Shqipëri. Lëkundja ishte me magnitudë 3.4 me epiqendër në qytetin e Mamurrasit. Nur raportohet për dëme të tjera në njerëz dhe materiale.