Tërmet i fuqishëm në Kukës, ja sa ishte magnituda

Lëkundjet janë ndjerë edhe në Tiranë e Shëngjin.

Epiqendra ka qenë 18 kilometra larg Kurbneshit, 26 kilometra larg Kukësit dhe 72 kilometra larg Tiranës.

Nuk bëhet me dije që të ketë dëme deri më tani./tch