Të jesh një hallë si Engjellusha

Engjëllusha Salihu është vajza e këngëtares së njohur Shyhrete Behlulit, e cila ka depërtuar shumë shpejt në tregun muzikor duke fituar simpatinë e shumë njerëzve.

Ajo është shumë e dashur, e ndonëse e re në moshë arriti të jetë shumë e suksesshme.

Përveq që është shumë aktive në skenën muzikore, Engji nuk heziton të jetë aktive edhe në rrjete sociale, ku poston foto të ndryshme nga jeta e saj.

Ajo ka postuar një foto në Instastory, ku shihet se e ka dërguar Matinin t’i prejë flokët, e me këtë tregon se është një hallë e kujdesshme dhe e don shumë nipin.

Është vertetë i bukur ky gjest nga halla apo jo?