Stresi publikon foto nga takimi i Kurtit me Bashën: Po vjen dita edhe këndej

Albin Kurti ka bërë vizitën e parë zyrtare në Shqipëri, pasi mori postin e kryeministrit.

Ai u takua me krerët e shtetit, mes tyre edhe Lulzim Bashën, ku biseduan për zhvillimet politike.

Reperi Stresi ka publikuar një fotografi të Kurtit me Bashën nga takimi që kishin sot dhe kishte disa fjalë për ta.

“Po vjen dita edhe knej”, ka shkruar ai sipër imazhit.