Sot takohen Pendarovski dhe Mickoski

Sot në ora 15:00 Presidenti i vendit, Stevo Pendarovski do të presë në takim kryetarin e VMRO-DPMNE-së, Hristijan Mickoski. Në këtë takim siç është paralajmëruar do të bisedohet për dy tema. Për 27 prillin dhe për situatën aktuale ekonomike politike në vend, transmeton TV21.

Pas përfundimit të takimit presidenti Pendarovski do të mbajë pres-konferencë për media.