Shek Hallaçi i Grupit të Kumanovës: Shumë po i djeg VMRO-së dhe BDI-së një lajm nga Fatime Fetai!

Shumë ju djegi BDI-së dhe Vmro-së ky lajm nga prokurorja speciale- Fatime Fetai!

Filluan me dergu te fala mes shokve nuk ban kinse BDI_së me i sulmu se na qenkan shqiptar a shqiptaret qe i kan vra e burgosë Bdi dhe vmro prej 2002 deri me ditê sotme!

Ju keni qenë te pa ndashëm si ne krimë ashtu dhe ne tendere jeni zhytë thell e thell me patriotizmin fallco te dy liderat e krimit!!
juve nuk mun e harroni te kaluaren e juaj ,
Kjo ta verteton dhe njer se do jeni te pa ndashëm BDI dhe VMRO qe po e bllokoni Kuvendin në mënyrë të koordinuar, përmes mijëra amendamenteve!!!

Skenaret do vazhdojnê nga ju BDI_dhe Vmro po
Shqiptarët nuk han më gënjeshtrat e juaja !!
Do i paguani te Gjithat bëmat e juaja nje ditê !! Ajo Ditë eshtë 12prilli ku do e merrni denimin nga populli me votë pro Alenancës per shqiptaret ne krye
Dr.Ziadin selën..!

A Monstrën le ta mbaj me shëndet Trajko Veljanovski që për të mbuluar turpin që bëri vajza e tij morri 5-jetë të rinjësh maqedon dhe burgosi shqiptarët pa faj!
Ky është shteti që krijoi Ali Ahmeti dhe Branko Cërvenkovski për të fituar çdo gjë për ta dhe për të djegur shqiptarët që mos të digjen vet si që tha edhe vet Ali Ahmeti në mesazh Bujar Osmanit ..!

Dhe per fund.

kam përkrahajen e vllezrve te mi Val Zekës, Sami Ukshinit (Sokolit, Muhamet Krasniqit (Malisheva) dhe disa te tjereve.
Nuk e vras mendjen shum per juve nuk deshtët me bo hetim ndërkomtar po do pesoni keq!
ju kem treguar se dhe ne vorr kemi me ju ndjekën …!!

Zoti i Bekoftë Shqiptaret🇦🇱 🙏