Sellma rregullon shumicën e VIP-ave, por atë kush e rregullon

Sellma Kasumoviq është grimerja më e dalluar shqiptare, e cila me talentin e saj ka arritur të zgjerojë punën e saj jo vetëm në Kosovë por edhe jashtë Kosovës.

Përveq që është një femër e talentuar, ajo poashtu njiht edhe për bukurinë që e posedon.

 

Ajo është shumë aktive me postime në llogarinë e saj në Instagram, ku kësaj radhe ka befasuar fansat me një fotografi “ndryshe” nga ajo.

E rregulluar me një grimë të rendë dhe me flokët dredha, po duket shumë joshëse.

Shumica e të famshmëve rregullohen të ajo, por ajo që na intereson neve është të dijmë se kush e ka rregulluar atë?