Sara Hoxha zbulon eksperiencën ‘e çmendur’ që provuan me Ledrin në Dubai

Tashmë çifti kanë bërë lidhjen publike dhe Sara ka filluar të ndajë me ndjekësit e saj përvojat që po kalon, por pa e fshehur të dashurin.

Këtë muaj, Ledri Vula zgjodhi ta nisë ndryshe.

Ai pranoi për herë të parë publikisht historinë e shumëpërfolur të dashurisë me Sara Hoxhën me anë të një fotoje që çmendi rrjetin.

Në foto çifti shfaqej duke u përqafuar dhe mijëra komente vërshuan.

Nga ai moment, ata nuk fshihet më dhe tashmë mund t’i shohim lirshëm bashkë.

Së fundmi Sara ka publikuar në Instagram disa foto nga një eksperiencë e frikshme që ka kaluar me Ledrin teksa ndodheshin me pushime në Dubai.

“Nëse ju tërheq dhe ju frikëson në të njëjtën kohë, kjo do të thotë se duhet ta bëni. Kjo ishte gjëja më e frikshme dhe më emocionuese që kam bërë ndonjëherë në jetën time. Gjithashtu përvoja më e mirë deri më tani. Kush nga ju do ta bënte?”, ka shkruar Sara në Instagram dhe pas shihet edhe Ledri Vula.