S4MM paralajmëron fansat për një verë të nxehtë, së shpejti publikon ‘hitin’

Është bërë një kohë e gjatë prej se S4MM ka publikuar ndonjë këngë, reperi ka thënë më parë se mungesa e tij në skenën muzikore ka të bëj me jetën private.

Por tani tetovari ka njoftuar se kënga e rikthimit është gati, madje ka ndarë edhe disa sekuenca për fansat e tij në një video të publikuar në Instagram.

Ai në postimin e bërë thotë se ky është hiti i radhës dhe se do ta publikojë shumë shpejt.