Pushimet në Bullgari, Norën e Robertin po e shoqërojnë këta persona

Robert Berisha dhe Nora Istrefi kanë qenë ndër personazhet më të përfolura vitin që e lamë pas.

Dyshja edhe pse muaj më parë kanë konfirmuar ndarjen, filluan pushimet bashkë në Bullgari.

Në rrjete sociale, ata kanë ndarë me ndjekësit disa imazhe të tyre dhe vazjës Renee, por ata nuk janë vetëm.

Në pushime iu bashkua edhe Era Istrefi, Geta Beqa dhe bashkëshorti i saj Dreni Ahmeti.