Publikohet kënga “Amanet mos m’harro” nga Labi

Këngëtari i mirënjohur shqiptar, Labinot Tahiri- Labi, e ka publikuar këngën e tij më të re.

Ky projekt muzikor mban titullin “Amanet mos m’harro” dhe nuk ka pasur se si t’i mungojë ana vizuele, pjesë me të cilën u morën XL Films.

Tekstin e kësaj kënge e ka shkruar Fuego ndërsa për muzikë u kujdes Bini Diez.

“Edhe kjo këngë për ju i dashur publik ku do që jeni nëpër botë.Labi -FKSH 🕊🌹🕊”, ka shkruar Labi pranë postimit në Instagram derisa njofton ndjekësit se këngën tani mund ta gjejnë në Youtube.