Për eventin e ditëlindjes Learta ka zgjedhur një fustan provokues

Learta Jakupi ditëlindjen e 26-të e festoi me disa organizime madhështore.

Ajo e rrethuar me shoqëri dhe familjarë të saj, mbrëmë një dit para datës së lindjes ka festuar në mënyrë të veçantë, shkruan “Kosovarja”.

Rëndësi të veçantë Learta i ka kushtuar edhe dukjes fizike, e cila është paraqitur me një fustan të shkurtër I cili ia ka zbuluar shumë gjoksin.

Po ashtu, ajo ka bërë një rregullim ekstra në fytyrë.
Më poshtë mund t’i shihni disa fotografi të reja që I ka postuar ajo. /Kosovarja/