Pas suksesit të “Ku mete”, Enca nis përgatitjet për projektin e ri

Këngëtarja e njohur shqiptare, Enca Haxhia, së fundmi solli këngën “Ku mete” dhe u mirëprit nga publiku.

Tani ajo është në përgatitje të projektit më të ri muzikor. Ishte vetë Enca ajo e cila e bëri të ditur këtë nëpërmjet një postimi në Instagram.

“Ahhh ca kenge ka me ardh…”, ka shkruar këngëtarja pranë postimit.

Fansat e shumtë të Encës sigurisht se mezi po e presin publikimin e këngës së saj të re e cila sigurisht se do të jetë e realizuar edhe me videoklip.

Loading...