Pas pjesëmarrjes në “Fest ‘58”, Albëria nis pushimet në Meksikë

Albërie Hadërgjonaj pas përfundimit të “Festivalit të Këngës” në RTSH, ka filluar pushimet.

Këngëtarja, si destinacion e zgjodhi Meksikën, ndërsa në rrjete sociale ka publikuar imazhet e para.

Në një prej këtyre fotove, ajo u shfaq me një fustan të gjatë dhe kapele buzë plazhit.

Kujtojmë se kënga e fundit nga Albëria është “Ku ta gjej dikë ta dua”, me të cilën garoi në “Fest ‘58”.