‘Pajtesa’ humb një person të dashur

Fiona Gllavica, aktorja që bëri për vete publikun kosovarë.

Me rolin e saj të ‘Pajtesës’ në serialin vendor “Çka ka shpija”, ajo arriti të bëhet kaq e famshme, shkruan “Kosovarja”.

Aktorja është aktive në rrjetet sociale ku shpesh ndanë imazhe të ndryshme për ndjekësit e shumtë.

Ndërkohë që e shohim shpesh pozitive dhe të lumtur ajo sot me fansat ka ndarë një lajm të hidhur.

Fiona ka humbur dajën e saj, për të cilin ndihet shumë e mërzitur. “Pusho në paqe dajë”, janë fjalët e saj krahas një fotografi të dajës, që me gjasë paska qenë në një moshë të mesme./Kosovarja/