Olta Daku ka diçka për të thënë për Getoar Selimin

Olta Daku ka folur për Getin në rubrikën “Kë zgjedh”.

Aktorja e mirënjohur shqiptare, Olta Daku, ishte pjesë e emisionit “Mirage”, shkruan lajmi.net.

Ajo u përgjigj në pyetjet e ‘sikletshme’ në rubrikën “Kë zgjedh”, aty ku ishte e ‘detyruar’ të zgjedh mes emrave të njohur, ndër ta edhe kolegë.

Kur erdhi radha të zgjedh mes Unikkatilit dhe Getoar Selimit, Olta Daku tha diçka për këtë të fundit dhe intervistën e fundit ua sjellim në vazhdim.