Nora provokon në veshje të skijimit

Nora Istrefi po vazhdon të jetë një këngëtare tejet e dashur për publikun.

Ajo dhe Robert Berisha para pak muajve i dhanë fund martesës së tyre disa vjeçare.

Pas ndarjes Nora po shfaqet gjithnjë e më tërheqëse.

Sot, ajo ka publikuar një foto ku shihet se ka shkuar për skijim, e ajo që mori gjithë vëmendjen është poza e saj provokuse.