Nora në emocione, Roberti i bën befasi në mes të emisionit

Robert Berisha dhe Nora Istrefi vitin e kaluar i kanë dhënë fund lidhjes disavjeçare.

Por, pavarësisht ndarjes, dyshja i kanë ruajtur raportet e mira me njëri-tjetrin, madje ishin edhe në pushime bashkë me vajzën.

Së fundi, këngëtarja ishte e ftuar në emisionin “Dua të të bëj të lumtur” me Arbana Osmanin.

Nora në këtë emision pranoi befasi të dyfishtë, fillimisht nga e ëma, ndërsa pastaj edhe nga Roberti, përmes një videoje.

Arbana ka publikuar promon e emisionit, në të cilën ora shihej me lot në sy pas befasive që ia bënë nëna dhe Roberti.