Nora Istrefi merr vëmendjen me fustanin e shkurtër

Këngëtarja Nora Istrefi është një ndër femrat më të komentuara të momentit, shkruan lajmi.net.

Jeta e saj private dhe profesionale gjithmonë ka qenë në interes të publikut por tani që i ka dhënë fund martesës me Robert Berishën akoma më shumë.

Nora vëmendjen po e merr edhe me postimet që po bën në rrjete sociale, fotot ku shfaqet joshëse.

Njësoj edhe me postimin e fundit ku shihet e veshur me një fustan të bardhë e të shkurtër, i cili e bën të duket tejet seksi./Lajmi.net/