Noizy shijon ditët e nxehta në Tajlandë

Reperi Noizy ka vendosur ta shpërblejë veten me një pushim luksoz.

Ai e kishte një sezonë të ngarkuar me koncerte dhe tani ka zgjedhur që t’i kalojë disa ditë pushimi në Tajlandë.

Nga atje, duke marrë rreze dielli, ai me ndjekësit po ndan fotografi të ndryshme në llogarinë e tij në Instagram.

Loading...