Noizy dhe Stine po sjellin papritur një bashkëpunim?

Reperi Noizy duket se shumë shpejt do ta publikojë projektin e tij më të ri muzikor.

Kënga do të vijë në bashkëpunim me Stinen dhe ka për tematikë dashurinë.

Kështu të paktën la të kuptohet një faqe fansash në Instagram ku edhe e kanë ndarë një pjesë të tekstit.

Detajet e tjera nuk dihen ende.