Në pritje të fëmijës së Kreshës, gruaja e tij publikon foto me barkun e rrumbullakosur

Mc Kresha dhe Erzina Shehu në fund të vitit që lamë pas e kurorëzuan dashurinë me martesë.

Sa i përket jetës private të dy janë shumë të rezervuar por në media tashmë është bërë e ditur se ajo është shtatzënë dhe se çifti do të bëhen me një vajzë.

Erzina po e shijon pritjen e ëmbël dhe po qarkullojnë disa fotografi ku ajo ka treguar barkun e rrumbullakosur.