Morena Taraku: Më pëlqejnë mesazhet e ish-të dashurve të mi kur ata dëshirojnë një shans të dytë

Modelja dhe këngëtarja e njohur shqiptare, Morena Taraku, e nisi dhe po e përfundon vetën me poza provokuese.

Në foton e fundit të publikuar në Instagram ajo duket tejet seksi ndërsa ka habitur ndjekësit me atë se çfarë ka shkruar pranë fotografisë.

“Më pëlqejnë mesazhet e ish-të dashurve të mi kur ata dëshirojnë një shans të dytë”, ka shkruar Morena.

Modelja e cila kohët e fundit e ka sfiduar veten edhe si këngëtare, ka qenë emër i komentuar në media edhe për shkak të jetës së saj private./

Loading...