“Mendon një rikthim me Stresin?” Kejsi bën deklaratën e papritur: Unë atë e dua, nuk kemi hasmëri

Kejsi dhe Stresi edhe pse të ndarë, akoma tërheqin vëmendjen e fansave  dhe të mediave rozë për  jetën që ato bëjnë dhe raportin mes tyre.

Kemi parë shpesh herë se Stresi dhe Kejsi dërgojnë mesazhe të koduara për njëri-tjetrin dhe këtë e kanë treguar përmes postimeve në rrjetet sociale.

Është e çuditshme që pavarësisht se e ndarë nga partneri i saj, Kejsi akoma vazhdon të  ruajë marrëdhëniet e mira me prindërit e reperit.

Para disa ditësh ajo uroi nënën e Stresit për ditëlindje, dhe kjo u vu re nga të gjithë,  ndërkohë që  ka tërhequr vëmendjen e një komentuesi.  

Ai i ka bërë pyetje Kejsit për urimin që i bëri mamit të Stresit: Pse ja ke uru ditëlidnjen mamit të Stresit…A mendon të ktheheni sërish  ju dy?

“Ça lidhje ka. Unë atë e dua, kishte ditëlindjen, e urova. Nuk kemi  hasmëri.”-i përgjigjet Kejsi.