Marinës i ndodh e papritura gjatë emisionit, shikojeni reagimin e saj

Marina Vjollca tash e sa muaj është e angazhuar në drejtimin e emisionit “Klanifornia”.

Së fundi, ishte Olsi Bylyku i cili ndau me ndjekësit një video të saj gjatë transmetimit të emisionit.

Në një moment, aktori iu afrua nga prapa asaj dhe e frikëson shumë saqë moderatorja i kthehet me grushte atij.

“Marina eshte goca me e mire por i ka ren te punoje me ca qelpsina 😜 @marina_vjollca 🌷”, ka shkruar Olsi.