Marina Vjollca shfaqet atraktive në fustan të kuq

Prezantuesja e njohur shqiptare është rikthyer fuqishëm me emisionin e saj të ri pas një pauze.

Marina si kurrë më parë po qëndron aktive edhe në rrjete sociale ku po ndan momente si nga jeta private ashtu edhe ajo profesionale.

Së fundmi me ndjekësit ka ndarë foto nga emisioni i saj i fundit dhe në sy ka rënë veshja atraktive që e bënte të dukej joshëse.

Marina njëherësh po e shijon jetën bashkëshortore me Getoar Selimin.