Luana atraktive me veshjen e ngushtë, ua shprehë dashurinë fansave

Moderatorja dhe këngëtarja e njohur shqiptare, Luana Vjollca nuk i harron asnjëherë ndjekësit e shumtë.

Nëpërmjet publikimit të një fotografie, ajo ua ka shprehur atyre dashurinë publikisht.

Në foton e postuar Luana duket joshëse me një fustan të ngushtë i cili i vë në pah format.

“Harrova ta postoj edhe këtë dhe po ashtu harrova të ju them se ju dua”, ka shkruar ajo pranë postimit.

Luana së fundmi e ka realizuar një fotosesion dhe foto që e publikoj tani është në kuadër të tij.