Lorik Cana thotë se gruaja e ngacmon që ta bëj xheloz

Lorik Cana sot ishte i ftuar në një intervistë me emisionin “Ftesë në 5” ku flet për martesën me Monikën.Ish-kapiteni i kombëtares shqiptare ka thënë se është shumë liberal në martesë, ndryshe nga bashkëshortja e tij e cila e cila ngacmon Lorikun për ta bërë më xheloz por ai thotë se nuk bie në këtë “grackë”.“Jam shumë më liberal në martesë, Monika përkundrazi ështëmë posesive dhe shpesh i vjen çudi se si unë nuk nuk reagoj, nuk bëhem xheloz për disa gjëra. Më ngacmon që të bëhem më shumë xheloz. Sigurisht që kur e dashuron një njeri ke qejf dhe patjetër je xheloz por unë nuk jam në pamje të parë, nuk lë hapësirë, nuk merrem shumë me detajet e vogla”, tha Loriku.