Loredana ‘fanse’ e Unikkatilit, argëtohet me këngët e tij

Loredana është njëra prej artisteve më aktive në rrjete sociale, ku sjell pjesë nga përditshmëria e saj.

Janë të shpeshta videot që ajo i bën në veturë, ku shfaqet duke dëgjuar këngë të artistëve të ndryshëm.

Së fundi, reperja ka postuar një video, në të cilën po dërgjonte njërën nga këngët e reperit të njohur shqiptar, Unikkatil.

Madje, ajo e dinte çdo varg të asaj kënge dhe dukej se i pëlqejnë shumë ato vargje.

Kujtojmë se “Kein Wort” titullohet projekti i fundit nga Loredana, këngë të cilën e solli në bashkëpunim me JuJu.