Ledri Vula sjell pamje nga pushimet në Maldive

Ledri Vula ka pak ditë që ka filluar pushimet në Maldive, ndërsa po shoqërohet nga e dashura.

Bashkë me këtë çift janë edhe Ermal Fejzullahu dhe bashkëshortja e tij, Ariana, ndërsa po kalojnë momente të bukura bashkë.

Së fundi, Ledri postoi disa imazhe në rrjete sociale, me të cilat tregon ambientin përrallor ku po pushon.