Ledina Çelo shfaqet atraktive derisa merr rreze dielli në oborr

Këngëtarja e njohur Ledina Çelo e ka shfrytëzuar këtë ditë me diell.

Ajo me ndjekësit i ka ndarë disa imazhe të cilat shihet se janë realizuar në oborr të shtëpisë.

Këngëtarja këtë ditë e ka shfrytëzuar të marrë edhe rreze dielli dhe ka provokuar me një imazh ku shfaqet atraktive.

Ledina njihet për format trupore të cilat i ka ruajtur dhe është kujdesur maksimalisht për to ani pse është nënë.

Në anën tjetër gjatë karantinimit, Ledina po kalon kohën edhe me fëmijët e saj me të cilët shpesh po punon me detyrat e shtëpisë.