Ledina Çelo e ‘zjarrtë’ në videon nga dhoma e zhveshjes të një dyqani

Këngëtarja e njohur, Ledina Çelo, duket se ka dalë për të bërë ‘shopping’ dhe nuk po mund të vendos se çfarë të blejë.

“Sa problem e kemi ne femrat kur bëjmë shopping! Futemi në mendime… ‘, ka shkruar ajo pranë postimit të videos në të cilën shfaqet e ‘zjarrtë’ nga dhoma e zhveshjes.

Ledina Çelo po i ruan mjaft mirë format trupore e edhe stilin andaj nuk po ua lëshon rrugën vajzave të reja.

Loading...