Learta sa nuk pëlcet, në këtë mënyrë e shtrëngon gjoksin

Learta Jakupi bashkë me vjehrren e saj Shyhrete Behluli po qëndrojnë në Tiranë, pasi janë të ftuar në një emision.

Re e vjehërr sot kanë mahnitur me veshjet e tyre, elegancën që kanë shfaqur, duke lënë të gjithë gojëhapur.

Për raportin mes tyrë është folur e shkruar sa herë, dhe të njëjtin mirëkuptim e dashuri po e shfaqin edhe sot.

Shyhretja nuk e ka ndërmend të plaket, nganjëherë duket se po i bën konkurencë rejës me linjat trupore dhe stilin e saj.

Por edhe Learta e veshur me të zeza sonte e ka dëshmuar stilin unik që ka. Por në gjithë këtë bukuri diçka nuk ka shkuar si duhet.

Fustani i saj tejet i ngushtë ia ka shtrënguar shumë gjoksin, teksa në këtë mënyrë duket i papërshtatshëm. Shikojeni!