Labinot Tahiri zgjedh fjalët më të ëmbla për të uruar ditëlindjen e të atit

Labinot Tahiri përmes një postimi të bërë në rrjetet social njoftoi se se sot i ati i tij feston ditëlindjen.

Këngëtari përveç që e uroi babain për ditëlindje ia uroi edhe pensionimin.

Postimi i plotë:

Baba Islam!

Urime pensionimin dhe ditëlindjen tënde.
Krenarë me ty pêr aq mundesi të jetës që na i dhurove neve si fëmijë.

Baba Islam , të jam mirënjohës tërë jetën kur me the në vitin 1999 , kthehu Lab se dhe këtu ka jetë të mirë. Ta pash hajrin bab ty e tërë popullit tim!

Qofshim faqebardh si ti bab, dhe paq shëndetin e jetên e gjatë!

Të duam,
Labi, Saranda, Ena, Miloti dhe mbarë familja e miqët tanë.

Loading...