Ky është 66 vjeçari i gjendur pa shenja jete në Mitrovicë

Një person është gjetur sot pa shenja jete në Mitrovicë.

Policia dhe zjarrëfikësit kanë dalur në vendin e ngjarjes, përkatësisht afër Liqenit ku është evidentuar trupi i pajetë i një personi.

Sipas mediave viktima është 66 vjeçari, Shemsedin Miftari.

Image

Deri tani nuk dihen shkaqet e vdekjes, mirëpo dihet se dje familjarët e kishin lajmëruar të zhdukur.