Kush po e nxeh në këtë të ftohtë Robert Berishen?

Robert Berisha është nga emrat më të komentuar të shoubizit, jo aq për muzikën që bënë, sa për jetën private.

Që kur u nda nga bashkëshortja, këngëtarja Nora Istrefi, me të cilen ka edhe një vajzë, Roberti gjatë gjithë kohës ka qenë në qendër të vëmendjes.

Media rozë dhe lexuesi, është në kërkim të thkeshëm për të mësuar se kush është e dashura e Robertit, me kë është ai në lidhje. Ndërkohë, deri tani kanë qarkulluar disa emra, por ende asgjë nuk është konfirmuar, shkruan “Kosovarja”.

Derisa hetimet vazhdojnë, Roberti po nxehet duke skijuar në Bansko.

Epo, kaloftë mirë!