Kjo video e fansit të vogël ia mori zemrën Elvana Gjatës

Elvana Gjata ka publikuar një video të ëmbël të një fansi të saj.

Elvana Gjata së fundi ka publikuar këngën “Me tana”, me të cilën po garon në Festivalin e Këngës, shkruan lajmi.net.

Kënga po pritet mirë nga fansat e saj dhe deri tani ka grumbulluar mbi 800 mijë klikime në kanalin YouTube.

Së fundi, ajo postoi një video, në të cilën shihet një vogëlush, i cili po e shijonte në maksimum këngën e re të Elvanës.

“Me shkriu zemren😍😌🤗
#metana“, ka shkruar ajo.

View this post on Instagram

Me shkriu zemren😍😌🤗 #metana

A post shared by Elvana Gjata (@elvanagjataaaa) on